Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych

 JUBILEUSZOWY 50. FESTIWAL KAPEL I ŚPIEWAKÓW LUDOWYCH 
ODBĘDZIE SIĘ 23 - 26. CZERWCA 2016  
O CZYM Z DUMĄ I RADOŚCIĄ INFORMUJEMY I SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
   

      Jak co roku zwracamy się do Państwa z prośbą o popularyzację Festiwalu na terenie Waszego województwa. Prosimy o wybór najwybitniejszych artystów ludowych, w czym pomoże Państwu  regulamin ( do pobrania niżej - Regulamin Festiwalu).
Podczas Festiwalu będzie działał Klub Festiwalowy, który oferuje możliwość bezpośredniego kontaktu z tradycyjną kulturą ludową w warsztatach śpiewu, tańca, rękodzieła, zabawie tanecznej, spotkaniach z artystami ludowymi, koncertach, etc. W ramach Klubu zorganizowane będą także Targi Instrumentów Ludowych. (szczegóły zamieścimy na naszej stronie www.wok.lublin.pl , w zakładce Kultura Ludowa -  Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych.)
Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych cieszy się dużym uznaniem wśród etnomuzykologów, etnografów i wielotysięcznej widowni również dzięki Państwa pracy jako popularyzatorów jego idei. Mamy nadzieję, że festiwalową scenę zaszczycą najlepsi muzykanci i śpiewacy z Państwa terenu działania.
Akredytacja, w ramach której zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie wynosi 270 zł od osoby za cały pobyt w Kazimierzu. Zadeklarowaną sumę prosimy przesłać na nasze konto: 36 1240 5497 1111 0010 6725 8373.
Liczymy na współpracę w realizacji Festiwalu. Wszelkie pytania prosimy kierować na numer telefonu: 81 532 42 08, fax 81 532 37 75 lub na mail: a.sar@wp.pl
Wypełnioną kartę zgłoszenia ( do pobrania niżej - Regulamin Festiwalu) prosimy przesłać na nasz adres do dnia
1 czerwca 2016 r
.

 Do zobaczenia na Festiwalu ! 

   

          – REGULAMIN FESTIWALU                                    


          – SEMINARIUM FOLKLORYSTYCZNE           


          – KLUB FESTIWALOWY „TYNDYRYNDY”


          – IMPREZY TOWARZYSZĄCE


          – ARCHIWUM FESTIWALOWE