Festiwal Najciekawszych Widowisk Teatralnych

 

ZOBACZ !!! najnowsze informacje


   Protokół  Rady  Konsultantów
    przeglądu finałowego

          XIX  Festiwalu  Najciekawszych  Widowisk 
        Teatrów  Dziecięcych
  i  Młodzieżowych

   14 – 15  maja  2018 r.

 

 

 Teatry zaproszone do udziału w Finale
Najciekawszych Widowisk Teatralnych w Lublinie

Lublin 14 maja 2018r.

Dom Kultury LSM

ul. Wallenroda 4a

 

Teatry dziecięce – godz. 9.00 

–        Szkoła Podstawowa nr 6 – Kraśnik – przedstawienie "Królewna na ziarnku grochu"

–        Teatr Dziecięcy "Kaprysek" -Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach – przedstawienie "Biedulka"

–        "STRASZYDEŁKA"- GOK w Ulan Majorat – przdstawienie "Baśń o Królu Dardanelu"

–        Teatr Mundi – Sz.P. w Zamościu – przdstawienie "Szkolne Dziady"

–        Teatr Dziecięcy "Kaprysek II" – Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach – przedstawienie "Przygody Ogrodowych            Strachów"

–        Grupa Teatralna"Maska" – Sz.P. w Maszkach – przedstawienie "BAJKA O SENNEJ NUTCE"

–        Grupa Teatralna MDK w Szczebrzeszynie – przedstawienie "Śnieżka"

–        Grupa Teatralna "Marionetka"- Sz.P. w Palikijach – przedstawienie "Krótka historia Mamy Nic"

–        Koło Teatralne "ARTIUM"- Sz. P. w Urszulinie – przdstawienie "Pierwszy dzień wiosny"

–        Teatr "AHA" – GOK w Hańsku – przedstawienie "Kłębowisko"

–        Szkoła Podstawowa w Sabaudii – przedstawienie "O żabkach i Żuczku"

–        Szkoła Podstawowa w Smólsku Dużym – przedstawienie "Ekologiczna Królewna"

–        Szkoła Podstawowa w Kopytkowie Dużym – przedstawienie "Śnieżny kryzys w Białym Dole"

 

Teatry zaproszone do udziału w Finale
Najciekawszych Widowisk Teatralnych w lublinie

Lubin 15 maja 2018r.

Dom Kultury LSM

ul. Wallenroda 4a

  

Teatry młodzieżowe – 9.00 

–       Grupa Teatralna "O to właśnie jest teatr"- Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza – przedstawienie "Dziób             w Dziób"

–        Raz- dwa- trzy MY! -Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie – przedstawienie

         "Na coś się trzeba zdecydować"

–        "Wesołe skrzaty"- SOSW Dęblin – przedstawienie "Dzwonnik z Notre Dame"

–        Grupa Teatralna "Mimo wszystko" Łęczna – przedstawienie "BISTRO EUROPA"

–        "Feniks" - Gimnazjum Nr 2 w Radzyniu Podlaskim – przedstawienie "Laura"

–        Teatr "OKO" – GOK Ruda Huta – przedstawienie "NIE"

–        Sz.P. w Gromadzie – przedstawienie "Śmiecie”

–        “Feniks”- Gimnazjum Nr 2 w Radzyniu Podlaskim- przedstawienie  ″Czekoladki″

–        STRSZYDEŁKA – GOK Ulan-Majorat – przdstawienie ″BYĆ ALBO NIE BYĆ″

-         Młodziezowa Scena Teatralna - Tomaszów Lubelski - przedstawienie "Moje życie-mój wybór"

–        "Lewa Strona Śmierci" I LO Jana Zamoyskiego w Zamościu-przedstawienie "Rozmowa Mistrza Polikarpa ze Śmiercią"

–         Kacper Siwiak – Łuków - przedstawienie ″Lekcja muzyki″

–        ″ANIMALO″ - Dubeczno -przdstawienie ″CZAS″

–        Teatr NOTOCO -CKiP Kraśnik - przdstawienie″A ty″

–        Teatr KONTAKT – MDK Włodawa – przedstawienie ″PCHŁA SZACHRAJKA″

–        Teatr ″Kropka po prostu″ - Lublin - przedstawienie ″250 słów, czyli coś ty kotku miauu...?″

–        Teatr SPUT2 – POK ″DomChemika″ - predstawienie ″Dziób w Dziób″