Jesienny Konkurs Recytatorski

.

 

 


 

LAUREACI 20. JESIENNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

 

CEZARY ARSENIUK, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Piszczacu; Instruktor: Barbara Karpińska

JAKUB CZORNY, Ogólnokształcące Liceum Lotnicze w Dęblinie; Instruktor: Ewa Agnieszka Przedpełska

NATALIA  DYJAK, Biblioteka w Ulanie-Majoracie; Instruktor: Barbara Michalczuk

FILIP GÓRNIK, Zespół Szkół Podstawowych w Krasnobrodzie; Instruktor: Renata Nowosielecka

HANNA HABIT, Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim; Instruktor: Irena Lasek

DOMINIKA  JAROSZ, Teatr Słowa „Podziemie”, Instruktor: Patryk Pawelec

KSAWERY JELEŃ, Szkoła Podstawowa w Nieledwi; Instruktor: Maria Ciesielczuk

MICHAŁ KASZAK, Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach; Instruktor: Joanna Zakrzewska

KAMIL KOZAK, Gimnazjum nr 4 w Dęblinie, Instruktor: Marta Czajkowska

FAUSTYNA KUCYK, Zespół Placówek Oświatowych w Jabłoniu; Instruktor: Małgorzata Kędracka

KACPER LECHOWICZ, I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Zamościu

KAROL LENART, Publiczne Gimnazjum w Janowie Lubelskim; Instruktor: Ewa Wiechnik

SEBASTIAN MAZUR, Zespół Szkół nr 1 w Milejowie; Instruktor: Monika Olejnik

JULIA MISZTAL, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie; Instruktor: Halina Mirosław

PIOTR NAJDA, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie; Instruktor: Grażyna Antoniuk

RAFAŁ NURZYŃSKI, Łukowski Ośrodek Kultury; Instruktor: Sławomir Żyłka

JULIA OGONOWSKA, Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”; Instruktor: Anna Filipiak

MAJA  OSTROWSKA, Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach, Instruktor: Joanna Zakrzewska

PAULINA PAJÓREK, Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” Puławach; Instruktor: Anna Filipiak

PIOTR  PERDUN, Szkoła Podstawowa w Ożarowie; Instruktor: Anna Perdun

MACIEJ RADOMYSKI, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie; Instruktor: Ewa Dąbrowska

MIŁOSZ SADURSKI, Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie; Instruktorki: Elżbieta Piechnik,
                                                                                                                                         Marta Serafin, Halina Piątek

KACPER SIWIAK, Łukowski Ośrodek Kultury, Instruktor: Sławomir Żyłka

KAMIL SOWIŃSKI, Technikum przy Zespole Szkół w Łęcznej; Instruktor: Joanna Kowalczyk

KAROLINA TARNOWSKA, Hrubieszowski Dom Kultury; Instruktor: Maria Marut

JAN TARNOWSKI, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie; Instruktor: Danuta Białek

JOANNA ZIÓŁKOWSKA, Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim, Instruktor: Izabella Marzęda

  

Wszystkich Laureatów zapraszamy po odbiór nagród i wyróżnień 12 grudnia 2016 r - 
 Centrum Kultury w Lublinie ul. Peowiaków 12.

Koncert Laureatów odbędzie się w Sali Widowiskowej, Centrum Kultury (parter), o godz. 11.00

 

Laureaci biorący udział w koncercie zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą mailową.


PROGRAM  TURNIEJU  WOJEWÓDZKIEGO 

20.  JESIENNEGO  KONKURSU RECYTATORSKIEGO

 

Szanowni Uczestnicy i Instruktorzy! 

Informujemy, że Turniej Wojewódzki 20. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego odbędzie się
w dniach 23-24 listopada 2016 r.
w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie, ul. Dolna Panny Marii 3
.

  

Środa, 23 listopada 2016 r.

 

I KONCERT

 

GODZ. 10. 00 – Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, ul. Dolna Panny Marii 3

Występują uczniowie gimnazjów ze wszystkich powiatów

 

Czwartek, 24 listopada 2016 r.

 

II KONCERT

 

GODZ. 10. 00 Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, ul. Dolna Panny Marii 3

Występują uczniowie szkół podstawowych ze wszystkich powiatów 

 

III KONCERT

 

GODZ. 13.00  – Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, ul. Dolna Panny Marii 3

Występują uczniowie szkół średnich i dorośli ze wszystkich powiatów


REGULAMIN JKR 2016 - województwo - do pobrania 
REGULAMIN JKR 2016 - powiat lubelski i świdnicki - do pobrania