Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”

 

 

  


LISTA KOLEJNOŚCI WYSTĘPÓW

 ETAP WOJEWÓDZKI KONKURSU

"ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK"

17-18 maja

Sala Kina "Renesans" w Rykach

 

Dzień I przesłuchań konkursowych – 17 maja, godz. 9.00 

Grupa I (6-10 lat) 

  1. Zuzanna Szyfer
  2. Alicja Skibińska
  3. Lena Kulczyńska
  4. Patrycja Hola
  5. Barbara Szymańska
  6. Maria Markiewicz
  7. Natalia Kosmowska
  8. Gabriela Mosińska
  9. Martyna Styś
  10. Joanna Waśniowska
  11. Klaudia Pasierkiewicz
  12. Michał Subik
  13. Emilia Pawluk
  14. Natalia Wielgosz
  15. Karolina Jastrzębska
  16. Gabriela Łukasik
  17. Emilia Szcześniak
  18. Aleksandra Bartoszczyk
  19. Oliwia Kuziuk
  20. Magdalena Mokrosz
  21. Maja Wójtowicz
  22. Martyna Podolska
  23. Martyna Belniak
  24. Julia Zielińska
  25. Marta Dragan
  26. Pola Wasąg 

Grupa II (11-13 lat) 

  1. Natalia Wawrzyńczyk
  2. Aleksandra Halusiak
  3. Natalia Szołoniuk
  4. Wiktoria Kurowska
  5. Katarzyna Mędrek
  6. Weronika Suszek
  7. Iga Pyśkiewicz
  8. Aleksandra Lipska
  9. Zuzanna Zwolak
  10. Adam Pawłowski
  11. Aleksandra Nawara
  12. Marcelina Makówka
  13. Maja Wójcik
  14. Maja Macioszek
  15. Justyna Wysocka
  16. Zuzanna Tychmańska
  17. Joanna Paciorkowska
  18. Natalia Syposz
  19. Julia Stolarczyk
  20. Alicja Dziurdziak
  21. Oliwia Krawczyk
  22. Martyna Gil
  23. Alan Lewicki
  24. Alicja Tarnowska
  25. Karol Górski
  26. Izabela Beczek
  27. Amelia Bakalarz
  28. Patrycja Tomaszewska
  29. Karolina Monastyrska  

Dzień II przesłuchań konkursowych – 18 maja, godz. 9.00 

Grupa III (14-16 lat) 

  1. Maja Rębisz
  2. Aleksandra Nowicka
  3. Kinga Linkiewicz
  4. Aleksandra Wójcik
  5. Martyna Kozłowska
  6. Julia Jadczyszyn
  7. Karolina Zając
  8. Amelia Lasota
  9. Michał Grabiec
  10. Nikola Pecyńska
  11. Natalia Marczuk
  12. Amelia Popko
  13. Zuzanna Tchórz
  14. Karolina Budzyńska
  15. Maja Trochunowicz
  16. Monika Izdebska
  17. Kamila Gleń
  18. Małgorzata Markowska
  19. Oliwia Solarska
  20. Marta Skurka
  21. Dominika Radlińska
  22. Martyna Wrzochal
  23. Anna Galek
  24. Paulina Kosowska
  25. Katarzyna Adamska
  26. Oliwia Wierzchowska
  27. Arkadiusz Domański
  28. Weronika Król
  29. Julia Zburzyńska
  30. Weronika Jędruszak
  31. Martyna Poleszak
  32. Bartosz Łobodziński
  33. Kinga Dziduch
  34. Ewelina Komosa 

Grupa IV (17-20 lat) 

  1. Jagoda Chojan
  2. Weronika Michalczuk
  3. Karolina Śledź
  4. Kinga Kołtyś
  5. Łucja Walas
  6. Karolina Marchlewska
  7. Zuzanna Grabowska
  8. Alicja Karpiuk
  9. Karolina Mączka
  10. Adriana Różańska
  11. Julia Kierepka
  12. Natalia Krysa
  13. Michalina Lipińska

 

 

PROTOKÓŁ Z ELIMINACJI POWIATOWYCH - do pobrania

 

 

REGULAMIN Województwo Lub. -  Słowik 2017 -  pobierz

Karta - Słowik 2017 - pobierz

KARTA - POWIAT GRODZKI - SŁOWIK 2017 - POBIERZ