Wojewódzki Konkurs Literacki

 

 

 

 

LISTA LAUREATÓW

XIV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

Wszystkim Laureatom Konkursu gratulujemy i serdecznie zapraszamy

6 kwietnia 2018 r. o godz. 11.00 do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej

im. H. Łopacińskiego w Lublinie, ul. Narutowicza 4

na uroczystość rozdania nagród połączoną z promocją wydawnictwa

zawierającego nagrodzone i wyróżnione prace.

Szczegółowy protokół Konkursu zostanie wówczas podany do wiadomości publicznej.

 

Prosimy Laureatów o nadesłanie konkursowych prac drogą elektroniczną

na adres mailowy: wok.oficyna.lublin@gmail.com

do dnia 19 lutego bieżącego roku,

co znacząco przyspieszy prace redakcyjne nad wydawnictwem.

 

Na konkurs wpłynęło łącznie 285 zestawów prac.

Poniżej zamieszczamy Listę Laureatów w porządku alfabetycznym.

Z uwagi na trwającą reformę szkolnictwa, uczniowie VII  klasy Szkoły Podstawowej zostali zaliczeni do kategorii Gimnazjum.

 

KATEGORIA „SZKOŁA PODSTAWOWA”

WIKTOR  DANILUK, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

NINA  HAWRYLUK, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

ALEKSANDRA  LUTY, Szkoła Podstawowa w Starych Kobiałkach

NATALIA  MANTAJ, Szkoła Podstawowa im. św. W. Pallottiego w Lublinie

KINGA  MORAWIK, Szkoła Podstawowa  w Paszkach Dużych

DARIA  MARIA  MYSZKA, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

WERONIKA  MYSZKA, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

KARINA  POŻAK, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

NINA  SAWCZENKO, Szkoła Podstawowa nr 2 w Puławach

ANNA  SIŁKA, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

BARTOSZ  SYKUT, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

PAULINA  ANNA  SOBCZAK, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

KATARZYNA  SZLENDAK, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Rykach

PAWEŁ  TUDRUJEK, Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

SZYMON  WARDA, Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

EMILIA  ZIĘBA, Zespół Szkół w Przytocznie

  

KATEGORIA „GIMNAZJUM”

JAN  BAZYLEWICZ, Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach

AGATA  BEDNARCZYK, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie

MICHAŁ  BUŁA, kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

MAJA  BRZOZOWIEC, Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallottiego w Lublinie

PIOTR  DULNIAK, kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie

KATARZYNA  GOTOWICKA, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

KATARZYNA  ANNA  LENDZION, kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

WIKTORIA  ŁUĆ, kl. VII, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie

AMELIA  MACIĄŻEK, kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie

ANTONINA  MĄDZIK, kl. VII, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie

JULIA  OGONOWSKA, Publiczne Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Puławach

AMELIA  OLSZEWSKA, kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego w Lublinie

ALEKSANDRA  SOCHAN, Szkoła Podstawowa w Niedrzwicy Dużej

NINA  TROJANOWSKA, kl. VII, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie

KAROLINA  WOŁODKO, Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie

JAGODA  WRZYSZCZ, Gimnazjum im. St. Staszica w Uchaniach zs. w Jarosławcu

 

KATEGORIA  „SZKOŁA  PONADGIMNAZJALNA  I  DOROŚLI”

ALEKSANDRA  BEZPALKO, Zespół Szkół nr 5 w Tyszowcach

MIECZYSŁAW  BIELSKI, Parczew

MARCIN  BROŻEK, I Liceum Ogólnokształcące we Włodawie

TERESA  GRZYWACZ, Łuków

ZBIGNIEW  LECH, Lublin

MAŁGORZATA  MACHNICA, Lublin

SOLOMIJA  MARDAROVYCH, Lublin

AGATA  MAZUREK, III Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

EMILIA  ONISZCZUK, II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie

ADRIANNA  OWCZARZ, II Liceum Ogólnokształcące w Puławach

NATALIA  REJ, IX Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

AGNIESZKA  SZPALA, Lublin

WERONIKA  URBAŃSKA, I Liceum Ogólnokształcące we Włodawie

KAROLINA  WASZAK, Liceum Ogólnokształcące im. I. Paderewskiego w Lublinie